Narva linn


Kalender > 23.04.2017

Tagasi

Narva muuseum korraldab lisaekskursioonid Narva koskede juurde

23.04.2017, Kell 12:00
Joala tn 23a (5/2/10 €)
tel 3599230, info@narvamuusem.ee

Kuna eelmisel nädalavahetusel Narva muuseum poolt korraldatud eriekskursioonid Kreenholmi saarele ja Narva koskede juurde osutusid ülimenukaks, siis korraldab muuseum sel nädalavahetusel (22. ja 23. aprillil) neli lisaekskursiooni.

Narva kosed/ Foto: Narva muuseum

"Pühade ajal käis Narva koski uudistamas pea tuhat inimest. Kuna vett on jätkuvalt palju ja vetemäng on võimas, siis otsustasime ekskursioone jätkata," ütles Narva Muuseumi teeninduse ja tootearenduse juht ning ekskursioonide korraldaja Kristel Habakukk.

Tulles vastu tallinlaste soovile, hakkavad ekskursioonid tund aega hiljem, et oleks võimalik kohale jõuda ka rongiga.

Ekskursioonid toimuvad laupäeval ja pühapäeva kell 12 ning 14. Pühapäeval kell 12 toimuval ekskursioonil saab lisaks Narva jõe koskedele vaadata ka ringi Kreenholmi tööstuspiirkonnas, kuhu ilma giidita ei pääse.

Ekskursioonid on nii vene kui eesti keeles.

Huvilistel tuleb koguneda Kreenholmi värava juurde. Kõik ekskursandid pääsevad Kreenholmi territooriumile koski vaatama vaid koos giidiga ning täpselt ekskursiooni alguse ajal.

HIND:
Eelkooliealised tasuta
Koolilapsed 2€
Täiskasvanud 5€
Perepilet 10€ (2 täiskasvanut ja kõik pere lapsed)

Piletit saab osta kohapeal vaid sularaha eest.

NB! Kuna lüüse avatakse Venemaa poole pealt, siis ei ole ette teada, millal lüüsid suletakse ja koskede vaatemäng lõpeb. Enne ekskursioonile tulekut tasub jälgida Narva Muuseumi Facebooki sündmust, sest seal avaldatakse igal hommikul värske info. Samas, tulla tasub igal juhul, sest ka tühjad jõesängid ning Kreenholmi saar on vaatamist väärt.

Lisainfo Facebookis:
https://www.facebook.com/events/251890015275538/.

Info: tel 3599230, info@narvamuuseum.ee.

Narva muuseum

Tagasi

eelmine järgmine