Narva linn


Kalender > 16.04.2017

Tagasi

Narva muuseum kutsub imetlema Narva koski

16.04.2017, Kell 11:00
Joala tn 23a (5/2/10 €)
tel 3599230, info@narvamuusem.ee

Lihavõtete ajal korraldab Narva muuseum kuus eriekskursiooni, kus saab näha kevadisi Narva koski ning ühel korral ka Kreenholmi tööstusarhitektuuri.

Narva kosed/ Foto: Narva muuseum

"Mitmel viimasel aastal on Narvas lüüse harva avatud, kuid sel aastal on vett rohkem ning seetõttu ka vaatepilt väga võimas," ütles Narva Muuseumi teeninduse ja tootearenduse juht ning ekskursioonide korraldaja Kristel Habakukk.

Ekskursioonid toimuvad reedel, laupäeval ja pühapäeva kell 11 ning 14. Pühapäeval kell 11 toimuval ekskursioonil saab lisaks Narva jõe koskedele vaadata ka ringi Kreenholmi saarel, kuhu ilma giidita ei pääse.

Ekskursioonid on nii vene kui eesti keeles.

Huvilistel tuleb koguneda Kreenholmi värava juurde (Joala 23a, Narva). Kõik ekskursandid pääsevad Kreenholmi territooriumile koski vaatama vaid koos giidiga ning täpselt ekskursiooni alguse ajal.

HIND:
Eelkooliealised tasuta
Koolilapsed 2 €
Täiskasvanud 5 €
Perepilet 10 € (2 täiskasvanut ja kõik pere lapsed)

Piletit saab osta kohapeal vaid sularaha eest.

NB! Kuna lüüse avatakse Venemaa poole pealt, siis ei ole ette teada, millal lüüsid suletakse ja koskede vaatemäng lõpeb. Enne ekskursioonile tulekut tasub jälgida Narva Muuseumi Facebooki sündmust, sest seal avaldatakse igal hommikul värske info. Samas, tulla tasub igal juhul, sest ka tühjad jõesängid ning Kreenholmi saar on vaatamist väärt.

Lisainfo Facebookis: Facebook Narva kosed.

Narva muuseum

Tagasi

eelmine järgmine