Narva linn


Kalender > 22.02.2017

Tagasi

Ken Hensley kontsert

22.02.2017, Kell 19:00
Geneva keskus, Võidu 2 (*30-34 €)
tel 3599425

Maailm kuulus rokistaar Ken Hensley esitab Narvas legendaarse rokkbändi Uriah Heep hitte.

Legendaarse Uriah Heep eksliikme Ken Hensley ja noore andeka rokkbändi  Our Propaganda uus shouprogramm toimub Geneva kultuurikeskuses.

Ken Hensley on mitmekülgne isiksus - muusik, produtsent ja helilooja. Ken sai tuntuks, kui töötas 1970 - 1980 aastatel  inglise rokkbändis Uriah Heep, kohe oma loomingu alguses hakkas ta kirjutama muusikat. Esimesed muusikalised visandid olid Ken`il loodud iseseisvalt ning ta esitles oma tiimile uut ideed. Kõik Uriah Heep tiimi liikmed andsid uuele loomingule hinnanguid, tegid muudatusi, tegid kokkuleppeid ning  lõpptulemuseks oligi  kollektiivne looming.

"Ainult sellepärast hakkasin ma mängima muusikariistal, et soovisin muuta oma luuletused lauludeks; ainult selle nimel ma õppisin mängima kitarri ja klaverit - see on põhjus, miks ma mängin teisiti, kui ehtsad muusikud ... Ma pole kunagi võtnud päris klaveritunde ja ei mängi nagu Keith Emerson ja Rick Wakeman, kuid samas, keegi ei mängi nagu mina. "
Ken`i isikupära avaldus mitte ainult tema muusikalistes oskustes, vaid ka tema tegudes.  Pärast Uriah Heep´ist lahkumist, alustas ta oma soolokarjääri, püüdsid luua oma bändi, kuid see tegevus ei tahtnud pikka aega õnnestuda ning Ken oli sunnitud töötama firmas St. Louis Music, mis toodavad muusikariiste ja -seadmed.
"See oli suurepärane, esimest korda tekkis minu ellu stabiilsus, pidev töökoht, mida varem minu elus polnud."
Ken ei lasknud kunagi tujul langeda, ta jätkas oma loominguga ning saavutas edu, ta hakkas tegelema soolokontsertitega, salvestas albumi. Tema kontsertite ajakava on juba kuudeks ette plaanitud ja ta reisib üle maailma koos väga andeka noore rokkbändi Our Propaganda`ga.

Tagasi

eelmine järgmine