Narva linn


Kalender > 30.08.2014

Tagasi

Degusteerimisvõimalusega laat "Narva Maitsed" /12:00-15:00/

30.08.2014, Kell 11:00
Narva linnus
Arenduse ja ökonoomika ameti peaspetsialist Galina Smolina, tel. 3599048

30. augustil kella 12.00 kuni 15.00 toimub Narvas linnuse territooriumil esmakordselt degusteerimisvõimalusega  laat ”Narva Maitsed”. Samaaegselt laadaga toimuvad ka tervisliku toitumise ja lauaetiketi teemaline perepäev ja hoidiste festival ”Suvi purki”.

Sellest Narva linna jaoks uudsest üritusest võtavad osa Narva ja Narva-Jõesuu restoranid, baarid ja kohvikud. Iga osalev ettevõte pakub külastajatele maitsmiseks mitut rooga - nii degustatsioonirooga kui ka suupisteid.

Narva Maitsete laada külastajad saavad tutvuda esindatud toitude valikuga ning ühe pileti eest võib maitsta mistahes ühe ettevõtja ühte huvipakkuvat rooga. Pileti hinnaks on 1 euro ja pileteid saab osta telgi sissepääsu ees. Piletite ärarebitavad osad osalevad loosimises, mille peaauhinnaks on majutuspakett kahele Noorus SPA hotellis üheks ööks. Loosimise auhinnad panevad välja üritusel osalevad ettevõtjad.

Ürituse juht tutvustab külastajatele laadal osalevaid toitlustusettevõtteid ning nende poolt degusteerimiseks  pakutavaid toite. Head tuju aitab üleval hoida ja söögiisu  tõsta muusikaline taust.  Degusteerimise lõppedes selgitatakse välja ka ”kõige maitsvam” ettevõte. Selleks saab toitlustusettevõte, kes kogub külastajatelt pakutud toitude eest kõige rohkem pileteid.

Narva Maitsete laada korraldajateks on Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond.

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti direktor Georgi Ignatov: «Loodame sel viisil pakkuda narvalastele ja linna külalistele mugavat võimalust tutvuda toitudega, mida saab maitsta Narva ja Narva-Jõesuu toitlustuskohtades. Kõik ju ei saa endale ajaliselt ja rahaliselt  lubada hulga asutuste külastamist, et proovida erinevaid kööke ning välja valida nende seast oma maitsele kõige sobivam.“

Tulge kogu perega ja saage osa Narva maitseelamustest!


Galina Smolina
Peaspetsialist
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599048
areng@narva.ee

30VIII2014: laat "Narva maitsed"

Tagasi

eelmine järgmine